Świąteczne prezenty dla żony

Świąteczne prezenty dla żony

Świąteczny prezent dla osób uczących się języka angielskiego

Świąteczny prezent dla osób uczących się języka angielskiego

Znajomość języków obcych staje się coraz ważniejsza. Bez podstawowego poznania języka angielskiego nie jesteśmy w stanie zrozumieć wielu ciekawych treści umieszczanych w Internecie. Utrudnienia w komunikacji powodują, że trudno poznawać świat, nawet jeśli robimy to tylko zza ekranu komputera. Jako Prezent dla żony pod choinkę (www.taniaksiazka.pl) warto wybrać książkę pozwalającą na doskonalenie umiejętności językowych, taką jak “Cutting Edge 3rd Edition Elementary” opracowaną przez wydawnictwo Pearson.

Zadania o różnym poziomie trudności

Podręcznik “Cutting Edge 3rd Edition Elementary” to dzieło zespołu autorskiego w następującym składzie: Araminta Crace, Sarah Cunningham i Peter Moor. Jest to jeden z najpopularniejszych kursów językowych dla dorosłych na całym świecie. Za jego pomocą można uczyć się języka angielskiego w ciekawy sposób. Książka zawiera ćwiczenia obejmująca 6 poziomów trudności od A1 do C1. Sekcje językowe zawierają zwroty pozwalające budować płynne wypowiedzi, a zadania powtórzeniowe rozwijają zdolności opracowywania tekstu pisanego.

Dodatkowe materiały audio i wideo

Do książki “Cutting Edge 3rd Edition Elementary” dołączona jest płyta DVD zawierająca materiał powiązany z zadaniami na papierze. Są to nagrania audio, a także filmy wideo, które można wygodnie odtwarzać zarówno na domowym komputerze, laptopie, tablecie, jak i smartfonie. Ćwiczenia można wykonywać na co dzień, bez względu na codzienne obowiązki i sposób spędzania czasu w pracy lub w domu. Dlatego podręcznik wydawnictwa Pearson jest doskonałą propozycją dla każdej gospodyni domowej, jak również kobiet pracujących, które są zmuszone do częstych wyjazdów w delegacje.

Ułatwienia w skutecznej nauce języka

Podręcznik “Cutting Edge 3rd Edition Elementary” to dobry prezent dla żony pod choinkę, tym bardziej, jeśli jest to osoba podróżująca lub rozmawiająca z wieloma osobami online. Wersję cyfrową książki można uruchomić w przeglądarce internetowej, jak również aplikacji mobilnej. Cały zestaw zawiera ciekawe zadania nawiązujące do codziennych czynności oraz dodatki ułatwiające naukę, takie jak zakładki czy notatnik. Produkt wydawnictwa Pearson z pewnością sprawi przyjemność towarzyszce życia i może być inspiracją do poznawania kolejnych języków używanych na całym świecie.